čtvrtek 11. dubna 2013

GENERÁTOR PYRAMIDÁLNEJ ENERGIE, "faraónův holící strojek", Moc a síla pyramidy

autor: Fr.Ruman:pyramídu využívajú aj lekári v súkromnom zdravotníckom centre v Košiciach.


Do Spišskej Novej Vsi za Františkom Rumanom merajú cestu stovky ľudí, aby im postavil zmenšeninu egyptského chrámu. Veria, že im neznáma energia pyramídy dokáže pomôcť.
 Už pätnásť rokov František Ruman stavia pyramídy po celom Slovensku. V Spišskej Novej Vsi, kde býva, však nestojí ani jedna. „Keď sa o tom cirkev v meste dozvedela, bola proti a miestni sa priklonili na jej stranu,“ vysvetľuje pán František a dodáva, že jeho to neodradilo. Vraj liečivá sila pyramíd je silnejšia ako predsudky. A keď nemohol mať pyramídu doma, pretože by do nej aj tak ľudia nechodili, rozhodol sa, že ich bude stavať druhým.

SÁM POTREBOVAL POMOC

Pred niekoľkými rokmi pán František netušil o akejsi neznámej sile pyramíd, nevedel nič o ezoterike a už vôbec nie o tom, že by päťdesiatnásobná zmenšenina Cheopsovej pyramídy v Egypte mohla mať liečivé účinky. Keď si vyštudovaný strojár po revolúcii otvoril autoškolu, myslel si, že ho to uživí.
Keď ich bolo v meste už ako húb po daždi, prešiel na kamiónovú dopravu. Prebrázdil takmer všetky cesty cez Európu až po Vladikavkaz, ale jeho podnikaniu sa prestalo dariť a z nevyplatených faktúr mu len rástli dlhy. Zdôveruje sa, že bol na dne. Keď je človek v úzkych, hľadá pomoc všade. Začítal sa do ezoterických kníh, v ktorých sa písalo, ako si pomôcť mysľou. Natrafil na knihu Tajomstvo pyramíd a po prvom prečítaní tomu, samozrejme, neveril. To neexistuje, to nemôže byť pravda,“ vravel si aj po druhom prečítaní. Ako by taká zmenšenina Cheopsovej pyramídy mohla uzdravovať?
Vyštudované remeslo sa v ňom nezaprelo, strojár začal rátať, počítať uhly a sám si skonštruoval prvú tridsaťcentimetrovú pyramídu z papiera. „Chcel som zistiť, ako to funguje a či vôbec,“ hovorí pán František. Nestačilo to, pretože sa zatiaľ nič nedialo.
Cestu k pyramídam si našiel cez energie. Začal navštevovať školenia o meraní energie, po pár mesiacoch už chodil s virgulou v ruke, pociťoval zvláštne mravenčenie v predlaktí a kovový prútik odrazu ukazoval rôzne hodnoty na pravítku, podľa toho, čo ním meral.
Hovorí, že dokázal namerať energetickú hodnotu potravín či orgánov. „Zisťoval som, že aj pyramída je vlastne žiarič energie a najviac jej je v prvej tretine výšky.“ V tom čase už pracoval na zostrojení generátora pyramidálnej energie podľa amerického doktora Flanagana.
„Keďže na energiu potrebnú na liečenie by sme potrebovali pyramídu s výškou 1,6 až 2 metre, a tá by sa do môjho bytu nezmestila, zostrojil som generátor, ktorý má rovnaké účinky,“ vysvetľuje pán František. Pozostáva z tridsiatich piatich kusov päťcentimetrových pyramíd a je zostrojený z hliníkového plechu. Hovorí, že po krištáli, zlate, striebre a medi je hliník najvodivejší materiál.
Sám má už niekoľko rokov pod posteľou generátor, ktorý má očisťovať od negatívnej energie, elektrosmogu, pomáhať vyrovnávať tlak alebo aj zlepšovať spánok. „Ľudia, ktorým som ho postavil, hovoria, že im napríklad pomohol aj pri bolestiach chrbtice, zažívacích ťažkostiach či urologických problémoch,“ hovorí pán František.  

autor:Fr.Rman-generátor pyramidálnej energie


                          VODA NABITÁ ENERGIOU
Jednu veľkú pyramídu má pán František predsa aj doma. Vysvetľuje, že nie je postavená na zemi, ale na strope. „Je to tiež z celkom praktických dôvodov, aby nezaberala miesto.
Mám ju namiesto lustra, nad posteľou,“ usmieva sa jej staviteľ a už vážnejšie vysvetľuje, že keďže nemá základňu, akumulovaná energia môže prúdiť do priestoru pod ňou.
Pre tých, ktorí majú voľné priestranstvo napríklad pri dome alebo v záhrade, stavia pyramídy vo výške 3,14 metra, ktorých základňa má 4,93 metra. Ide presne o päťdesiatnásobnú zmenšeninu Cheopsovej pyramídy, ktorá ľudstvo už tisícky rokov fascinuje a zasvätencov utvrdzuje v existencii akejsi pyramidálnej energie, ktorú vyžaruje a ktorá má liečivé účinky na organizmus.
Pán František ich už na Slovensku postavil desiatky, jeho pyramídy putovali na objednávku do Anglicka, Škótska aj do Nemecka.
Využívajú ich aj lekári na liečenie v súkromnom zdravotníckom zariadení v Košiciach a napríklad primárka z geriatrie v popradskej nemocnici používala vodu spod pyramídy na liečenie dekubitov aj zlomenín, ktoré sa tak hojili rýchlejšie.
„V jednej tretine výšky pyramídy je postavené pódium. Je rozdelené na dve časti, na lôžko a priestor, kde sa môžu uložiť fľaše s vodou. Keďže pyramidálna energia pôsobí na vodu, jej energetická hodnota sa zvyšuje o dvadsať percent. Preto má pozitívne účinky na organizmus,“ vysvetľuje staviteľ a dodáva, že vodu, ktorú dáme nabiť energiou v pyramíde, zamŕza pri teplote -7 stupňov a bod varu je 90 stupňov Celzia.
Voda z pyramídy sa môže používať na prípravu čajov, pri kloktaní hrdla alebo na reumatické bolesti.
POKRAČOVÁNÍ ZDE:

http://pyramidy.unas.sk/

                                 

SOUVISEJÍCÍ :
zajímavý projekt:
Před 10 lety jsme se celá rodina ze zdravotních důvodů přestěhovali z Prahy na venkov do jižních Čech a už jsme tady zůstali. Od roku 2007 zde provozujeme léčebné a relaxační pobyty v největším pyramidovém domě u nás uzpůsobeném pro tyto účely, který jsme si tu postavili. Před tím jsme účinky pyramidy ověřovali 3 roky sami na sobě. Došlo k podstatnému zlepšení naší zdravotní situace. Již v té době k nám jezdili zájemci o léčení z celé ČR. Od roku 2007 tedy v pyramidě umožňujeme pobyty pro veřejnost. 

http://hravje.blogspot.dk/2011/02/relaxace-v-pyramide.html


 Pyramidy - transformace kosmické energie  

http://zivotni-energie.cz/pyramidy-transformace-kosmicke-energie.html


Žádné komentáře: